• Nové

Leknín růžový jezírková dekorace

Velda nabízí široký výběr plovoucích květin jako je tento Lotosový květ na listu. Barva leknínu je růžová. Dodáván je také v dalších barvách a velikostech, takže si každý může vybrat tu, která nejlépe vyhovuje jeho estetickým požadavkům. Tento růžový lotosový květ o průměru 17 cm dodá vašemu jezírku nebo místnosti nádech elegance a exotiky.

Velda Lotus foam pink

90,00 Kč
S DPH
Počet
skladem, odesíláme do 3 prac. dnů

Dekorace do jezírka Lotosový květ na listu růžový 17 cm - Velda Lotus foam pink je skvělým řešením pro všechny, kteří si chtějí užívat krásu kvetoucích rostlin na vodní hladině po celý rok. Tyto umělé plovoucí květiny přinášejí do zahradního jezírka či vnitřního prostoru krásu a eleganci, aniž by vyžadovaly péči a údržbu jako živé květy.

Hlavní výhody těchto dekorativních květin jsou:

Realistický vzhled: Vzhled umělých květů je téměř k nerozeznání od živých, což zajišťuje přirozený a atraktivní vzhled jezírka nebo interiéru.

Celoroční krása: Na rozdíl od živých květin, které kvetou jen po omezenou dobu, si můžete pohled na tyto krásné květiny užívat po celý rok.

Snadná údržba: Umělé květiny nevyžadují žádnou péči, což je ideální pro ty, kteří nemají čas nebo možnosti starat se o živé rostliny.

Univerzálnost: Květiny lze použít jak v interiéru, tak v exteriéru, což zvyšuje možnosti jejich aranžování a dekorace.

vk-160624
4 ks
Komentáře (0)

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Změnit nastavení cookies