Venturi tryska Aqua-JET

Integrováním Venturiho trubice do vašeho systému můžete zajistit efektivní provzdušnění vody v jezírku. Tryska se připojuje až za čerpadlo na jeho výtlak.

venturi trubice - doručení

574,00 Kč
S DPH
Počet
skladem u nás, odesíláme do 1-2 prac. dnů

Venturi tryska je skvělým řešením pro provzdušnění vody v rybnících a jezírkách, zejména proto, že nepotřebuje elektrické připojení. Může být úspěšně integrována do systémů, kde se voda vrací do nádrže nebo jezírka pod tlakem. Tady je několik klíčových bodů, které byste měli vzít v úvahu:

Připojení k tlakovému potrubí nebo hadici: Trysku musíte připojit k tlakovému zdroji vody. To může být provedeno přímo na potrubí nebo hadici, která přivádí vodu zpět do nádrže nebo jezírka.
Přívod vzduchu: Vzduch je do směšovacího těla trysky dodáván pomocí PVC hadice, jejíž konec musí být nad hladinou vody. Tímto způsobem se vzduch smíchá s vodou a vytváří se provzdušněná voda.

venturi tryska okysličí jezírko


Volba redukce: Podle množství průtoku vody zvolíte vhodnou redukci. Při malém průtoku použijte malou redukci, při větším pak větší redukci. To zajistí správnou funkci trysky při různých průtocích vody.
Montáž: Trysku montujte vlepením na trubku nebo hadici o průměru 50 mm. Může být umístěna na konec trubky nebo hadice, nebo jako mezikus.
Vliv na průtok vody: Je třeba mít na paměti, že Venturiho tryska mírně brzdí průtok vody. To může být žádoucí v některých situacích, ale je důležité to zohlednit při návrhu systému.

stf-SC240
1 ks
Komentáře (0)

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Změnit nastavení cookies