Pure Pond BLACK BALLS 500 ml

EvolutionAqua jezírkové bakterie Pure Pond Black Balls 500 ml pro nízké teploty od 4°C jsou ideální pro nastartování čistících procesů v zahradním jezírku. Tyto bakterie britské renomované značky jsou špičkou na trhu a zvládnou i větší rybníček.

Evolution Aqua profesionální produkty AV Record  

329,00 Kč
S DPH
Počet
skladem u nás

Startovací a čistící bakterie do jezírka Pure Pond Black Balls bacterials 500 ml pro 10-50 m3. Jezírkové čistí bakterie pro filtry a pro bio-rovnováhu v nádrži na koupání, se zlatými rybkami nebo Koi kapry. Bakterie se pomalu uvolňují a dávkují se z polymerových kuliček. Více než 4.000.000.000 kultur samo se dávkujících a množících bakterií v 0,5 litru balení. Kuličky se pozvolna biologicky rozloží, podle podmínek za 2 - 20 týdnů. Bakterie se postupně množí a uvolňují, množství namnožených bakterií může být o 100 - 10 000 % větší, což pomáhá také v boji proti řasám v jezírku.

Pure Pond Black Balls bacterials 500 ml (Slow Release Bacteria Gell Balls) jsou bakterie, které opravdu fungují od 4°C. Jsou vhodné pro nastartování filtrace do jezírek,  jejich přípravu pro aerobní filtrování a pro nastavení bio-bakteriální rovnováhy v rybníčcích. Ve studené vodě nahrazují aerobní rozkladný proces. Mimo jiné čistí vodu a odstraňují nečistoty ve filtrech a v nádržích. Urychlují odbourávání čpavku, dusitanů, dusičnanů. Živé bakterie pro dlouhodobé a pravidelné dávkování a pravidelnou aktivaci jezírkové filtrace a bakteriálních biokultur na dně a kamenech ve vašem jezírku.

Návod k použití: Čistící bakterie Pure Pond Black Balls jen vsypete přímo do filtrace nebo do potůčku, či tam kde pravidelně proudí voda. U koupacích jezírek bez filtrování vody, Pure Pond Black Balls jen vsypejte do mělčin, nebo tam kde proudí voda, aby se bakterie mohly pravidelně množit a uvolňovat. Zamezte zapadnutí kuliček do nečistot, vždy je potřeba, aby zůstaly volně na povrchu, jen tak se bakterie mohou uvolňovat a rychle množit. Když je vysypete, kam vidíte, můžete  sledovat jejich postupné uvolňování do vody.

Nejlepší jezírkové bakterie Ecolution Aqua ve formě gelových kuliček

Dávkování: U koi jezírek: 1000 ml na 10-20.000 litrů vody, udržovací dávkování 1 x během 1–2 měsícůU okrasných jezírek: 1000 ml na 20–50.000 litrů vody, udržovací dávkován 1–4 x během rokuU koupacích jezírek: 1000 ml na 20–100.000 litrů vody, udržovací dávkován 1–4 x během rokuNa jaře je vhodné používat vyšší dávkyU silně znečištěných jezírek dejte první dávku na spodní hraně doporučeného dávkovaní, nebo i zdvojte dávkování. POZOR, kuličky musí být vždy volné!Předávkování není na škodu. Neškodí zvířatům, rybám, rostlinám ani jiným vodním živočichům.

Doporučení: V případě možnosti (voda nezelená), vypínejte UV zářiče a Ozonizéry na jakkoliv dlouhé obdobíDoporučujeme silné vzduchovaní pro zvýšení účinnosti a kvalitní mechanické filtrace pro urychlení procesu biodegradace nečistot a snížení potřeby dávkování Pure Pond Black Balls.Excelentní výsledky byly dosaženy ve spojitosti s použitím skimmerů a filtrací na bázi média Matala, nebo filtrací Eazy Pod.

Rozdíl mezi Pure Pond Black Balls a Pure Pond BOMB: Pure Pond BOMB: jsou koncentrovanější a obsahuje agresivnější bakteriální kultury. Dávkování je jednorázové, polymer - kulička se velice rychle rozpadne a bakterie se uvolní do vody. A to v extrémně velkém množství a s potřebou se množit a požírat vše co najdou. Pure Pond Black Balls: jsou naočkované v polymeru, který je trvanlivější (cca 2-20 týdnů, dle vody a nečistot) a uvolňují se postupně v pravidelných dávkách do jezírka a do filtrace.Pure Pond Black Balls je lepší dávat do filtrací, jako před aerobní bakterie, mohou i nahrazovat filtrační médium, případně potůčků, či tam kde pravidelně proudí voda. A to již od teplot nad 4°C.Pure Pond BOMB je lepší dávat přímo do jezírek od teplot nad 8°C pro jejich optimálně rozvoj a funkčnost a to po celý rok, od jara až pozdního podzimu.

Balení: 500 ml pro jezírka od 10 do 50 m3

BlackBalls500
5 ks

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře (0)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Změnit nastavení cookies