TETRA EasyBalance 250ml

Akvarijní prostředek Tetra EasyBalance 250ml brání kolísání pH a KH a současně omezuje množství fosfátů, čímž redukuje růst řas.

online akvaristika Tetra

Tetra Easy Balance - doručení

149,00 Kč
S DPH
Počet
skladem, odesíláme do 3 prac. dnů

Tetra EasyBalance 250ml stabilizuje hodnoty tvrdosti vody pH a KH, aby nedocházelo k jejich výkyvům. Aplikací tohoto přípravku na úpravu vody dochází k udržování rovnováhy ve sladkovodních akváriích.

  Výhody použití Easy Balance:  

Univerzální použití: Je vhodný pro všechna sladkovodní akvária, což znamená, že může být používán v různých typech akvárií s různými druhy ryb a rostlin.

Stabilizace pH a KH: Tetra EasyBalance je navržen tak, aby stabilizoval hodnoty vody, zejména pH a KH. Tím pomáhá udržovat konzistentní a stabilní prostředí pro ryby a rostliny.

Prevence fosfátů: Přípravek zabraňuje vzniku fosfátů, které jsou jednou z živných látek pro akvarijní řasy. Může tedy být užitečný při prevenci nadměrného růstu řas.

Zachování důležitých vitamínů a minerálních látek: Tetra EasyBalance slibuje zachování důležitých vitamínů a minerálních látek v akváriu. To může přispět k celkovému zdraví ryb a rostlin.

Snadné dávkování: Použijte 2,5 ml na 10 litrů vody.

plaA1-767959
1 ks

15 dalších produktů ve stejné kategorii:

Změnit nastavení cookies