UV lampa s vodotryskem P-139 13W

Invital UV lampa P-139, 13W, s filtrem a fontánou je praktickým řešením pro udržování čistého jezírka bez řas.

UVC lampy do jezírka Kladno

1 199,00 Kč

vč. ekologické daně 3,02 Kč

S DPH
Počet
skladem u nás, odesíláme do 2 prac. dnů

Ponorná UV lampa P-139 s vodotryskem pro jezírka o velikosti až 6m3. Toto zařízení obsahuje vše potřebné pro udržování zdravého jezírka bez přítomnosti řas. Stačí ji pouze zapojit do elektřiny a zařízení začne pracovat, bez nutnosti složité instalace.

Přednosti tohoto zařízení zahrnují předfiltrace. Předtím než voda vstoupí do samotné UV lampy, prochází biomolitanem a keramikou, které slouží jako ochrana proti zanesení. UV lampa je téměř bezúdržbová a vyžaduje pouze výměnu zářivky a občasné vyčištění molitanu. Je však důležité si uvědomit, že tato předfiltrace je spíše symbolická a slouží pouze jako ochrana systému. Pro celkovou filtraci vody může být nedostatečná.

čštění vody v jezírku

Samotná UV lampa 13W je schopná vyčistit vodu a zbavit ji veškerých plovoucích řas, parazitů a bakterií. Její výkon je dostatečný pro jezírka o objemu až 6m3.

Součástí zařízení je také fontána, kterou můžete napojit na výtok filtru. Tímto způsobem můžete udělat z vašeho jezírka skutečný skvost. Fontána má také provzdušňovací funkci, která při čeření hladiny zvyšuje obsah rozpuštěného kyslíku ve vodě.

Filtr instalujete do vody jezírka na dno, protože nasává přímo hlavou. Je důležité si uvědomit, že pokud nemáte v jezírku rovné dno, křivý výtok z fontány může působit nepřirozeně. Avšak tato konkrétní UV lampa disponuje kardanovým kloubem, který vám umožní nasměrovat fontánu rovně ke hladině, bez ohledu na nerovnosti dna jezírka.

Technické údaje:

 Příkon:  28W Výkon UV lampy:  13W
 Průtok:  1000l/h Maximální hloubka:  1,4m
 Napětí:  220-240V / 50Hz Délka přívodního kabelu:  5m

Upozornění:
Životnost UV zářivky je 6000 hodin svícení. Z tohoto důvodu je nejlepší ji na jaře vždy vyměnit každý rok za novou.

invk9845
2 ks

Drenazni-čerpadla-AQ

terra-rapid-subterra-uniterra-subwell

pdf

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře (0)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

13 dalších produktů ve stejné kategorii:

Změnit nastavení cookies