Japanese Soil 3l Powder substrát do akvária

INVITAL Japanese Soil Powder 3l substrát může být výbornou volbou pro akvaristy, kteří chtějí vytvořit zdravé a esteticky atraktivní akvárium pro své ryby a rostliny.

V naší poradně naleznete článek o substrátech do akvária zde.

substráty do akvária - akvarijní podloží

309,00 Kč
S DPH
Počet
skladem, odesíláme do 3 prac. dnů

Akvarijní substrát INVITAL Japanese Soil Powder 3l je kvalitní a přírodní produkt dříve Platinum Soil s mnoha výhodami pro akvaristy. 

Výhody tohoto substrátu do akvária:

Úprava pH: Udržuje pH vody na optimální hodnotě 6,5, což je vhodné pro většinu tropických ryb a akvarijních rostlin. Toto snížení pH může být užitečné pro ryby a rostliny, které preferují měkkou vodu.

Snížení tvrdosti vody: Substrát snižuje celkovou tvrdost a uhličitanovou tvrdost vody, což je opět pro mnoho druhů rostlin a ryb výhodné, zejména pro ty, které vyžadují měkkou vodu.

Živiny pro rostliny: Obsahuje živiny, které podporují růst akvarijních rostlin, což je klíčové pro vytvoření esteticky atraktivního a zdravého akvária.

Filtrační bakterie: Díky své pórovitosti umožňuje substrát osídlení filtračními bakteriemi, což přispívá ke čistšímu prostředí pro ryby a snižuje hladinu škodlivých látek ve vodě.

Vstřebávání přebytečných živin: Substrát vstřebává přebytečné živiny ve vodě, což zabraňuje nadměrnému hromadění živin a potenciálnímu růstu řas.

Čistá voda: Pomáhá udržovat vodu křišťálově čistou a odstraňuje zbarvení z kořenů.

granulované japonské substráty do akvárií Kladno

Vhodný pro krevetky a tropické ryby: Díky vypouštění huminových kyselin je vhodný pro chov krevetek a tropických ryb, simuluje jejich přirozené prostředí.

Nevypouští čpavky: Neprodukuje čpavky v prvním měsíci, což snižuje potřebu časté výměny vody.

Přírodní a bezpečný: Je 100% přírodní a bezpečný pro ryby a rostliny.

Rozdíl ve velikosti granulí: Existují dvě verze substrátu - Normal s granulemi o velikosti 3-4 mm a Powder s granulemi o velikosti 2 mm. Normal se doporučuje pro běžné použití, zatímco Powder je vhodný pro zasadit kobercové rostlinky nebo pro malá akvária do 50 litrů.

Návod k použití: Substrát stačí nasypt do akvária a zalít vodou. Voda se může zpočátku zakalit, ale během dne se zklidní. Při výsadbě rostlin se doporučuje akvárium naplnit do 1/3 výšky vodou, zasadit rostliny a pak doplnit vodu.

Výměna vody: Substrát INVITAL Japanese Soil nevyžaduje tak častou výměnu vody jako jiné japonské substráty. Voda by se měla vyměnit první týden 2x a následně jednou týdně nebo jednou za dva týdny.

inv3272
2 ks

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Změnit nastavení cookies