Japanese Soil 8l Powder japonský substrát

INVITAL Japanese Soil Powder 8l je výborným substrátem pro akvarijní prostředí a může být prospěšný pro zdraví a pohodu vašich ryb a rostlin.

Článek o substrátech do akvária zde.

substrát - akvarijní podloží

589,00 Kč
S DPH
Počet
skladem, odesíláme do 3 prac. dnů

Substrát do akvária  INVITAL Japanese Soil Powder 8l ve velikosti granulí 2 mm. Tento substrát se zdá být skvělou volbou pro akvaristy, kteří se chtějí postarat o zdravé a prosperující akvárium s rybami a rostlinami. Níže shrnu několik klíčových výhod tohoto substrátu:

Optimalizace pH: Substrát pomáhá udržovat pH vody na hodnotě 6,5, což je ideální pro většinu tropických ryb a rostlin.

Snižování tvrdosti vody: Snížení tvrdosti a KH vody je výhodné pro mnoho druhů rostlin a ryb, zejména těch, které preferují měkkou vodu.

Bohatý na živiny: Substrát obsahuje živiny pro rostliny, což je důležité pro jejich růst a zdraví.

Podpora prospěšných bakterií: Díky pórovité povaze substrátu umožňuje osídlení filtračních bakterií, což přispívá ke zdravému životnímu prostředí v akváriu.

Odstranění škodlivých látek: Pórovitost substrátu pomáhá přeměňovat škodlivé látky v akváriu.

Křišťálově čistá voda: Substrát pomáhá udržovat vodu v akváriu průhlednou.

Přírodní a příjemný vonný zážitek: Substrát je 100% přírodní a má příjemnou vůni usušené hlíny, což je vhodné pro ryby a rostliny.

Nízké uvolňování čpavku: Substrát neuvolňuje v prvním měsíci čpavek, což umožňuje méně časté výměny vody.

japonské substráty do akvárií Kladno

Jak používat?
Akvarijní substrát nepropírejte. Jen jej nasypte do akvária a zalijte vodou. V prvních hodinách může být voda velmi lehce zakalená. Zákal však během dne zmizí a voda se stane křišťálově čistou. Při výsadbě rostlin doporučujeme akvárium napustit do 1/3 výšky vodou, zasadit rostliny a následně akvárium dopustit.

Konkurenční japonské substráty doporučují měnit vodu první týden denně, další týden obden, třetí týden 2x a od čtvrtého týdně 1x týdně. U substrátu INVITAL Japanese Soil však nejsou tak časté výměny vůbec nutné, jelikož do vody zpočátku nevypouští téměř žádný čpavek. Vodu stačí vyměnit první týden 2x a následně jednou týdně nebo jednou za dva týdny. Samozřejmě častější výměnou nic nezkazíte.

inv3271
2 ks

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Změnit nastavení cookies