Aqua Nova vnitřní filtr NBF-500

Aqua Nova vnitřní filtr do akvária NBF-500, s průtokem 500 l/h, příkonem 6W a výrlakem 0,8m. Ponorný filtr do akvária 100l.

Aqua Nova akvaristika, teraristika Kladno 

ponorná akvarijní filtrace NBF-500 - dodání

216,00 Kč

vč. ekologické daně 3,50 Kč

S DPH
Počet
skladem u nás a další na cestě

Oblíbený ponorný filtr do akvária Aqua Nova NBF-500. Tento filtr má několik výhod a funkcí, které pomáhají udržet vodu v akváriu čistou a zdravou pro ryby a rostliny. Zde je shrnutí klíčových vlastností tohoto filtru:

Filtr s maximálním využitím filtračního prostoru: Filtr má konstrukci, která umožňuje využití co největší plochy pro filtrační médium a zajistí tak efektivní čištění vody.
Snadná instalace a obsluha: Filtr lze snadno nainstalovat a ovládat, což usnadňuje jeho používání i pro začínající akvaristy.
Jednoduché čištění: Filtr lze snadno rozebrat a vyčistit, což je důležité pro udržení dobrého filtračního výkonu a kvality vody.
Tichý chod: Filtr je navržen tak, aby fungoval tichým způsobem, což je příjemné, pokud preferujete klidné prostředí pro své akvárium.
Otočná trubice difuzoru: Tato funkce umožňuje snadné nastavení směru proudění vody, což je užitečné pro vytvoření optimálního prostředí pro ryby a rostliny v akváriu.
Balení s manuálem: Filtr je dodáván s podrobným manuálem, který vám pomůže s instalací, obsluhou a údržbou filtru.
Filtrační médium - biomolitan: Filtr využívá biomolitan jako filtrační médium, což je materiál vhodný pro mechanické i biologické čištění vody. Biomolitan také slouží jako místo pro růst akvarijních bakterií, které pomáhají odstraňovat škodlivé látky z vody.
Přivzdušňovací hadička: Součástí balení je přivzdušňovací hadička, která umožňuje vedení vzduchu do filtru a tím zlepšuje okysličení vody, což je pro živočichy v akváriu důležité.

Aqua Nova potřeby pro akvaristy Kladno

 Pro akvárium:  do 100 litrů  Průtok:  500 l/h
 Výtlak:  max. 80 cm  Příkon:  6 W
aqn-NBF-500
2 ks

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře (0)

15 dalších produktů ve stejné kategorii:

Změnit nastavení cookies