Montážní pěna Aqua Forte 500 ml

Polyuretanová černá pěna pro dotěsnění spár, upevnění kamenů, stavbu potůčků a vodopádů Aqua Forte 500ml. Hodí se také pro akvaristy a teraristy.  

aquaforte-logo.jpg  30let.jpg  

285,00 Kč
S DPH
Počet
skladem u nás, odesíláme do 2 prac. dnů

Polyurtanová černá montážní pěna Aqua Forte 500 ml se používá při stavbě a úpravě zahradních jezírek a dalších venkovních prostorů. Jedná se speciální druh pěny, která má schopnost rozpínat se a tvrdnout po aplikaci. Díky tomuto vlastnímu procesu je ideální pro vyplňování mezer mezi různými materiály, jako jsou kameny, dřevo, beton a další. Pěna je elastická, což umožňuje mírné pohyby a změny v konstrukci bez toho, aby se pukla nebo poškodila. Po vytvrdnutí poskytuje i určitou míru izolace, což může být užitečné v některých konstrukčních aplikacích. Pěna je odolná vůči vodě, což je vzhledem k použití v zahradních jezírkách velmi důležité.

Aplikační teplota  1 – 30°C, při aplikaci používejte ochranné pomůcky. Při práci nejíst, nepít a nekouřit. Skladování: Chraňte před mrazem a vysokými teplotami. Skladujte v původním obalu nastojato při teplotách 5-25°C. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

• Nezbarví se jako jiná pěna! Slévá se do stínů
• Polyuretanový tmel; ideální pro jezírka a vodopády
• Bezpečné pro ryby a rostliny
• Špičkové lepidlo pro projekty terénních úprav. Rozšiřuje a vyplňuje prázdné prostory
• Vyplňte otvory pro uzly ve stromech, abyste utěsnili vodu a škůdce
• Produkt má po vytvrzení tmavě šedou barvu

Balení: 500 ml (15l pěny)

AFFoam500ml
6 ks

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Změnit nastavení cookies