• Vyprodáno

Kokosová rohož 900 g/m2 metráž

Kokosová rohož na zpevnění svahu a břehy rybníčků 900 g/m2. Pevná síť na svah o šíři 1m, cena za 1 m2. Přírodní materiál vhodný i pro dekorační účely

av-record.png

78,00 Kč
S DPH
Počet
Vyprodáno

Minimální množství pro objednání tohoto produktu je 2.

Kokosová síť 900g/m2 v metráži se používá na svahy a břehy zahradních jezírek. Kokosová rohož do jezírka a na zpevnění svahu byla vyrobena ručně ze 100% přírodního materiálu.  Geotextílie z kokosového vlákna o plošné hmotnosti 900 gramů na metr čtvereční. Podle způsobu použití je doba životnosti této přírodní geotextílie 2 až 5 let. Doba zcela umožňuje rostlinám dobře zakořenit, rozrůst a rozšířit se.

Výhody kokosové sítě:
Zcela přírodní materiál kokosové sítě, která je odolná a k úplnému rozkladu dochází až po dlouhé době. Velmi odolná vůči UV záření (ve srovnání se syntetickými rohožemi). Podporuje zdárné klíčení semen a podporuje růst vegetace díky vysoké nasákavosti kokosového vlákna. Vynikající schopnost pojmout velké množství vody. Perfektní pro usazování vodních rostlin. Plně biologicky rozložitelná.

Rozměry kokosové sítě:
Velikost oka cca: 2 x 1,5 cm
Šíře role: 1 m
Návin: 20 m
Role: 40 m2

Upozornění:
Vážený zákazníku, zasíláme přepravní službou v případě, že hmotnost nepřesáhne 30 kg včetně obalu. Doprava zdarma se na zásilky nadrozměrné a těžké nevztahuje, a to ani při při dosažení limitu 5000,- Kč a bude sjednána individuálně - viz. Obchodní podmínky.

Kokos900-m

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře (0)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

8 dalších produktů ve stejné kategorii:

Změnit nastavení cookies