Kokosová rohož 400 g/m2 metráž

Kokosová rohož 400 g/m2 metráž na svahy a břehy jezírek v šíři 2m. Síť z přírodního materiálu ručně vyrobená. Cena za 1 m2.

30let.jpg 

49,00 Kč
S DPH
Počet
skladem u nás


Kokosová síť na svah 400g/m2 nebo  břehy zahradního jezírka. Tkaná kokosová rohož- geotextilie je síť na zpevnění svahu ze 100% přírodního vlákna o plošné hmotnosti 400 gramů na jeden metr čtvereční. Podle druhu použití je doba životnosti či trvanlivosti  této přírodní tkaniny 2 až 5 let. Tato doba zcela umožní rostlinám nejen zakořenit, ale také vzrůst, rozšířit se.
Výhody kokosové rohože:
Jedná se o 100% přírodní materiál bez chemie. Kokosová síť je odolná a k úplnému rozkladu dochází až po dlouhé době. Velmi odolná proti UV záření (ve srovnání se syntetickými rohožemi. Podporuje zdárné klíčení semen a podporuje růst vegetace díky vysoké nasákavosti kokosového vlákna. Vynikající schopnost pojmout velké množství vody. Vynikající pro usazování vodních rostlin. Plně biologicky rozložitelná (kompostovatelná).

Technické údaje:

 Rozměry:  velikost oka: 3,5 x 4,5 cm  Šíře role:  2 m
 Návin:   50 bm  Role obsahuje:  100 m2Upozornění: Cena za m2, šíře 2m, proto prosím objednávejte násobky dvou.
Zasíláme DPD v případě, že hmotnost nepřesáhne 30 kg včetně obalu. Doprava zdarma se na zásilky nadrozměrné a těžké nevztahuje, a to ani při při dosažení limitu 5000,- Kč a bude sjednána individuálně - viz. Obchodní podmínky.    

Kokos400-m
216 ks
Komentáře (0)

8 dalších produktů ve stejné kategorii:

Změnit nastavení cookies