Seachem Flourish Excel 500ml CO2

Seachem Flourish Excel 500ml je tekutý uhlík pro rostliny v akváriu. Hnojivo kromě toho dokáže v řadách akvárií zahubit černé štětičkové řasy a ruduchy.

Seachem - akvarijní hnojiva a likvidátory řas

kapalný uhlík pro vodní rostliny - dodání

447,00 Kč
S DPH
Počet
skladem u nás, odesíláme do 2 prac. dnů

Seachem Flourish Excel 250ml je zdrojem organického uhlíku pro akvarijní rostliny. Kromě toho se ukázalo, že řadu akvárií zbaví černé štětičkové a dlouhé zelené řasy. CO2 vodní rostliny využívají k fotosyntéze. Také stimuluje růst a vývoj rostlin.

Inhibitor řas: Obsahuje látky, které mohou působit jako inhibitor řas, což znamená, že může pomoci omezit růst řas v akváriu.

Podpora růstu: Organický uhlík Seachem Flourish Excel podpuje zdravý růst rostlin, což vedet k vytvoření hustšího a atraktivnějšího rostlinného prostoru v akváriu.

Doplněk do hnojiv: Může být používán samostatně nebo jako doplněk k dalším hnojivům, aby se zajistilo dostatečné zásobování rostlinami všemi potřebnými živinami.

500 ml objem: Toto balení poskytuje uživatelům dostatek produktu na delší dobu, a zároveň umožňuje přesné dávkování.

hnojivo a zabiják řas do akvária Flourish Excel

Používání Seachem Flourish Excel by mělo být v souladu s doporučením výrobce a mělo by se brát v úvahu specifika konkrétního akvária a druhů rostlin v něm obsažených.

inv494
1 ks

4 dalších produktů ve stejné kategorii:

Změnit nastavení cookies