Seachem Flourish Excel 250ml

Seachem Flourish Excel 250ml je zdrojem uhlíku pro akvarijní rostliny, tedy hnojivo. Výsledkem aplikace je často také akvárium bez černé štětičkové řasy a ruduchy.

Seachem - akvarijní přípravky

akvarijní hnojivo a likvidátor  řas - dodání

267,00 Kč
S DPH
Počet
skladem u nás, odesíláme do 2 prac. dnů

Seachem Flourish Excel 250ml hnojivo pro akvarijní rostliny, jehož druhým benefitem je, že v řadě nádrží vymizí černá štětičková řasa a ruducha. Primárně je však tekutým organickým uhlíkem - CO2. Špičkový produkt americké laboratoře.

Seachem Flourish Excel je zdrojem uhlíku pro podporu růstu a prosperity rostlin v akváriu

Tato lahvička obsahuje 250 ml produktu. To znamená, že je vhodná pro menší a středně velká akvária. Množství použitého produktu bude záviset na velikosti vašeho akvária a požadavcích vašich rostlin.

Flourish Excel od Seachem je známý svým obsahem organického uhlíku, který může být využíván rostlinami při fotosyntéze. Tímto způsobem poskytuje zdroj uhlíku, což může být pro některé rostliny v akváriu užitečné, zejména v situacích, kdy CO2 může být omezené.

Flourish Excel také podporuje železnatou formu Fe+2, která je rostlinami lépe zpracována, před železitou formou Fe+3.

Doporučuje se přidávat Flourish Excel do akvária každý den nebo každé dva dny, v závislosti na konkrétních potřebách vašich rostlin. Doporučené množství bude uvedeno na obalu.

Flourish Excel zlepšuje  barvy listů a přispívá k celkovému zdraví rostlin ve vašem akváriu.

Při používání jakéhokoli hnojiva nebo přípravku do akvária je důležité dodržovat doporučené dávkování a postupovat podle návodů výrobce.

hnojivo do akvária Flourish Excel

inv64
1 ks
Komentáře (0)

2 dalších produktů ve stejné kategorii:

Změnit nastavení cookies