Filtrační kartáč 30x12cm

Filtrační kartáče 30x12cm v počtu 1ks pro pořízení vlastního jezírkového filtru nebo za ty, co již dosloužily.

filtrační materál pro jezírka

Koše na sázení rostlin do jezírka - dodání

35,00 Kč
S DPH
Počet
skladem, odesíláme cca do 3 prac. dnů

Filtrační kartáč o rozměrech 30x12 cm je vhodný pro umístění v první komoře filtru pro zahradní jezírko. Filtrační kartáče 30cm jsou navrženy tak, aby zachytávaly nečistoty, jako jsou vláknitá řasa, listí a zbytky rostlin, a sloužily jako hlavní mechanické filtrační médium.

Mechanická filtrace je prvním krokem v procesu čištění jezírka, kdy se mechanicky odstraňují větší částice a nečistoty z vody. Filtrační kartáče jsou velmi účinné v zachycování těchto pevných částic, díky čemuž zlepšují kvalitu vody a udržují ji čistou.

Kromě mechanické filtrace mají filtrační kartáče další důležitou roli. Štětinky kartáčů slouží jako ideální povrch pro osídlení filtračních bakterií. Tyto bakterie jsou zodpovědné za biologickou filtraci, kdy rozkládají organické látky a toxiny v jezírku, což pomáhá udržovat vodu zdravou a vhodnou pro život v jezírku.

V kombinaci s dalšími filtračními médii, jako jsou například bio-koule nebo bio-sponky, tvoří filtrační kartáče komplexní filtrační systém, který zajišťuje čistou a zdravou vodu v zahradním jezírku. Pravidelná údržba filtračního systému, včetně čištění a občasné výměny kartáčů, je klíčová pro optimální funkci filtru a udržení vody v dobrém stavu.

Horní část drátu je zakončena očkem z plastu a spodní část plastovou krytkou, aby manipulace s nimi snadnější.

Kartáče by do sebe měly částečně zapadat, aby docházelo k zachycení všech nečistot.

inv5599
32 ks

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře (0)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Změnit nastavení cookies