Pure Pond BLACK BALLS 500 ml Zobrazit v plné velikosti

Pure Pond BLACK BALLS 500 ml

Jezírkové bakterie pro nízké teploty od 4°C.

Více informací

BlackBalls500

Dostupnost: skladem u nás

419 Kč

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Startovací a čistící bakterie  Pure Pond Black Balls bacterials 500 ml pro 10-50 m3,které můžete alikovat již při telotě vody 4°C. 
Jezírkové čistí bakterie pro filtry a pro bio-rovnováhu v jezírku. Bakterie se pomalu uvolňují a dávkují se z polymerových kuliček.
Více než 4.000.000.000 kultur samo se dávkujících a množících bakterií v 0,5 litru balení.
Kuličky se postupně biologicky rozloží, podle podmínek za 2 - 20 týdnů. Bakterie se postupně množí a uvolňují, množství namnožených bakterií může být o 100 - 10 000 % větší. Pure Pond Black Balls bacterials 500 ml (Slow Release Bacteria Gell Balls) jsou bakterie, které opravdu fungují od 4°C. Jsou vhodné pro nastartování filtrace do jezírek,  jejich přípravu pro aerobní filtrování a pro nastavení bio-bakteriální rovnováhy v rybníčcích. Ve studené vodě nahrazují aerobní rozkladný proces.
Mimo jiné čistí vodu a odstraňují nečistoty ve filtrech a v nádržích. Urychlují odbourávání čpavku, dusitanů, dusičnanů.
Živé bakterie pro dlouhodobé a pravidelné dávkování a pravidelnou aktivaci jezírkové filtrace a bakteriálních biokultur na dně a kamenech ve vašem jezírku.

Návod k použití:
Čistící bakterie Pure Pond Black Balls jen vsypete přímo do filtrace nebo do potůčku, či tam kde pravidelně proudí voda.
U koupacích jezírek bez filtrování vody, Pure Pond Black Balls jen vsypejte do mělčin, nebo tam kde proudí voda, aby se bakterie mohly pravidelně množit a uvolňovat.
Zamezte zapadnutí kuliček do nečistot, vždy je potřeba, aby zůstaly volně na povrchu, jen tak se bakterie mohou uvolňovat a rychle množit.

Dávkování:
U koi jezírek: 1000 ml na 10-20.000 litrů vody, udržovací dávkování 1 x během 1–2 měsíců

U okrasných jezírek: 1000 ml na 20–50.000 litrů vody, udržovací dávkován 1–4 x během roku

U koupacích jezírek: 1000 ml na 20–100.000 litrů vody, udržovací dávkován 1–4 x během roku

Na jaře je vhodné používat vyšší dávky

U silně znečištěných jezírek dejte první dávku na spodní hraně doporučeného dávkovaní, nebo i zdvojte dávkování.
POZOR, kuličky musí být vždy volné!
Předávkování není na škodu.
Neškodí zvířatům, rybám, rostlinám ani jiným vodním živočichům.

Doporučení:
V případě možnosti (voda nezelená), vypínejte UV zářiče a Ozonizéry na jakkoliv dlouhé období
Doporučujeme silné vzduchovaní pro zvýšení účinnosti a kvalitní mechanické filtrace pro urychlení procesu biodegradace nečistot a snížení potřeby dávkování Pure Pond Black Balls.
Excelentní výsledky byly dosaženy ve spojitosti s použitím skimmerů a filtrací na bázi média Matala, nebo filtrací Eazy Pod.

# Rozdíl mezi Pure Pond Black Balls a Pure Pond BOMB:

Pure Pond BOMB: jsou koncentrovanější a obsahuje agresivnější bakteriální kultury. Dávkování je jednorázové, polymer - kulička se velice rychle rozpadne a bakterie se uvolní do vody. A to v extrémně velkém množství a s potřebou se množit a požírat vše co najdou.

Pure Pond Black Balls: jsou naočkované v polymeru, který je trvanlivější (cca 2-20 týdnů, dle vody a nečistot) a uvolňují se postupně v pravidelných dávkách do jezírka a do filtrace.

Pure Pond Black Balls je lepší dávat do filtrací, jako před aerobní bakterie, mohou i nahrazovat filtrační médium, případně potůčků, či tam kde pravidelně proudí voda. A to již od teplot nad 4°C.
Pure Pond BOMB je lepší dávat přímo do jezírek od teplot nad 8°C pro jejich optimálně rozvoj a funkčnost a to po celý rok, od jara až pozdního podzimu.
Balení:
500 ml pro jezírka od 10 do 50 m3


Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napište svůj názor

Pure Pond BLACK BALLS 500 ml

Pure Pond BLACK BALLS 500 ml

Jezírkové bakterie pro nízké teploty od 4°C.

Napište svůj názor