Domácí fontány

Počet produktů: 32
Domácí fontány

Keramické a kamenné fontány také slouží jako zvlhčovače vzduchu. Pokojové fontány klokotají, zurčí a stavají se...

Více

Podkategorie

  • Keramické fontány

    Keramické pokojové fontány navodí ve Vašem domově příjemnou uklidňující atmosféru. Domácí fontány patří mezi oblíbené dárky ke každé příležitosti. Ať již se jedná o maličké šplouchání nebo větší klokotání, voda v pohybu fascinuje skoro každého z nás. Kdo si nemůže vyplnit sen a vybudovat si zahradní jezírko, si většinou pořídí pěkný typ bytové fontány.

  • Fontány z kamene

    Kamenné fontány patří mezi okouzlující bytový nebo kancelářský doplněk, který Vám přinese klid a harmonii do duše. Některé fontány z přírodního kamene jsou nasvícené, což umocňuje jejich estatický dojem. Každá fontána Seliger obsahuje vhodné čerpadlo pro fontánky. Oko potěší, když voda stéká jako vodopád dolů po vodní stěně, zurčí a zve Vás k relaxaci. Doporučujeme domácí fontánky jako skvělý dárek pro každou příležitost.

  • Mlhovací fontány

    Mlha z fontány je ionizována záporně, čímž na sebe váže prachové částice a pyly z ovzduší, což ocení alergici a astmatici, kterým se lépe dýchá, zejména při přidání eukalyptové esence do vody v míse. Zvýšená vlhkost je též velmi prospěšná pro pokojové květiny. 


produktů na stránce

produktů na stránce