Domácí pohoda

Počet produktů: 6

Domácí bytové, interiérové, pokojové fontány a fontánky, esence, vonné oleje pro aromaterapii. To jsou skvělé dárky...

Více

Podkategorie

 • Domácí fontány

  Keramické a kamenné fontány také slouží jako zvlhčovače vzduchu. Pokojové fontány klokotají, zurčí a stavají se nádhernou dekorací, která přináší klid a harmonii do duše. Zároveň se jedná o velmi zajímavý bytový doplněk.

 • Zvlhčovací diffusery a mlhovače

  Ultrazvukové zvlhčovače vzduchu jsou ideální do bytů, kanceláří, i dětských pokojů, protože narozdíl od aromalampiček, ve kterých hoří aromatický olej, neprodukují karciogeny, které vznikají spalováním oleje. Ultrazvukem vyrobená pára je zdraví neškodná. Difuser je vybaven časovačem, jímž lze nastavit provoz od jedné hodiny do osmi hodin. Kryt difuseru je prosvětlen LED diodami (jdou vypnout), takže v noci lze difuseru využít jako orientačního světla.

 • Vonné silice a oleje

  100% přírodní silice, přírodní oleje a přírodní kosmetika od českého výrobce ručně vyráběné celostní přírodní kosmetiky. Všechny výrobky jsou výhradně z přírodních zdrojů s naprostým minimem stabilizačních látek. Výrobky nejsou testovány na zvířatech. Princip spočívá v atomizaci vody s několika kapkami přírodní léčivé silice ultrazvukem. Silice nejsou sice rozpustné ve vodě, ale ultrazvuk způsobí jejich uvolňování do ovzduší, kde působí léčivě a antibakteriálně. Rovněž přidáním několika kapek přírodní esence docílíte provonění místnosti. Výhodou je,že nevdechujeme karciogení látky jako v aromalampách, kde aroma olej hoří. Při volbě esence pro léčebné účely je důležité vybrat kvalitní a přírodní produkt s tím vědomím, že se nejedná o "osvěžovač vzduchu" ale o substanci, s jejíž pomocí hodláme léčit naše problémy.

 • Přípravky proti hmyzu

  Přípravky Biokill proti hmyzu, který je nevítaným obyvatelem vašich domácností. Přípravky Bio Kill pomáhají proti mouchám, mravencům, pavoukům, švábům, rusům, štěnicím, blechám, molům šatním, rybenkám, roztočům, škůdcům potravin a tkanin.