Potřeby pro psy

Počet produktů: 7
Potřeby pro psy

Psí potřeby, pamlsky, pelíšky, kartáče, vodítka, hračky a krmiva pro psy. Pes potřebuje kombinované krmení složené z...

Více

Podkategorie

 • Pelíšky pro psy

  Pelíšky pro kočky, polštáře pro psy a kočky, matrace pro psy, psí sofa, kanape pro psy a kočky. Pes dokáže prospat až 17 hodin denně, kočka tak čtrnáct hodin denně. Pes stočený do klubíčka hlásí „NERUŠIT“. Natažený pes spí, když se cítí bezpečně. I našim čtyřnohým miláčkům se zdají sny. Určitě jste si všimli, že občas při spánku hýbe pes nohami, jako když běhá, vrtí ocáskem nebo i vyštěkne. Dostatečný spánek je pro psa důležitý. Pokud nemá možnost se dobře vyspat, může to narušit jeho fyzické i psychické zdraví. U nás naleznete různé pelíšky. Pro malé psy a kočky jsou to např. molitanové boudičky, kukaně, iglú, molitanové psí pelíšky rozličných tvarů, sofa pro psy a kočky, psí kanape a matrace pro psa. Důležitým kritériem pro správný výběr je velikost Vašeho mazlíčka, snadná údržba pelíšku, aby se dal opakovaně prát v pračce. Ideální potah pelíšku je vodě odolný. Pelíšek pro psa umisťujeme na klidné místo, z kterého však bude mít dobrý přehled o pohybu u nás doma a současně ho nebude nic rušit. Také kočička ráda spí. Než najde vhodné místo ke spaní, dlouho si vybírá. Kočka nespí v jednom kuse, ale během dne si několikrát zdřímne. Podobně jako pes, je při spánku v „pohotovostním režimu“ a vnímá jakékoliv nebezpečí, připravená okamžitě utéci. Zdají se jí však také sny, kdy při spaní přede, mňouká nebo sebou hází. Někdy se může stát, že své kočičce koupíte pěkný pelíšek, ale ona v něm spát nechce a raději spí někde ve skříni, kde se cítí bezpečně. Vyhledává teplo, proto u nás také naleznete odpočívadla na topení pro kočky.

 • Hračky pro psy
 • Krmivo pro psy

  Granule pro psy, krmivo, krmení pro psy. Správná výživa pro psy. Většinou můžeme říci, že se krmení, ani velikost krmné dávky v zimě ani v létě mnoho nemění. Pes chovaný venku v kotci, dáváme mu krmivo pro psy s vysokým obsahem bílkovin, vitamínů, minerálů a tuků. Musíme zajistit trvalý přístup k čerstvé vodě. Psy, které máme v zimě doma v bytě, mohou mít z nedostatku pohybu, sklon k přibírání na váze. V takovém případě krmíme granulemi light.

 • Misky pro psy

  Nerezové a plastové misky v trendy barvách. Velikostně vhodná pro různě plemena psů. Vhodná na vodu nebo granule.

 • Hřebeny a kartáče

  Kartáče a hřebeny pro péči o srst psů a koček. Počesávání a vyčesávání srsti koček a psů.

 • Šampony, kondicionery, oleje pro psy

  Přípravky na péči pro psy - kondicionér, kondicionéry, olej na srst pro psy, krém na tlapky. Zima většině psů nevadí a mají ji docela psi rádi. Největší potíže jim dělá mráz a posypová sůl na chodníku a silnici. U nechráněných tlapek může způsobit podráždění a vyrážku. Když se vrátíme z procházky, opláchneme packy vlažnou vodou. Namazat je můžeme krémem na tlapky. Není dobré, aby pes začal tlapky od soli olizovat. Mohlo by to způsobit zažívací potíže. Dlouhé chlupy na packách přistřihneme, aby na nich nenamrzal sníh. Na mytí srsti používáme šetrné psí šampony a kondicionéry na nadné rozčečávání.

 • Náhubky a ohlávky pro psy

  Náhubky a výcvikové ohlávky pro psy

 • Obojky a postroje pro psy

  Obojky a postroje pro psy, aby byla procházka z Vaším psem radostí. Nabízíme kožené obojky, nylonové obojky, řetízkové obojky nebo za tmy je dobré použít reflexní obojky. Postroje pro psy nabízíme nylonové postroje, kožené postroje nebo na cesty autem autopostroje.

 • Vodítka a popruhy pro psy

  Samonavíjecí vodítka, popruhová vodítka, nylonová vodítka a popruhy pro příjemnou procházku se vaším miláčkem

 • Výcvikové pomůcky a přípravky

  Pomůcky a přípravky pro výcvik psů a koček.

 • Hygienické potřeby pro psy

  Zubní hygiena psa, přípravky.

 • Tašky na psy

  Taška na psy slouží k přepravě Vašeho malého mazlíčka, aby byl všude s Vámi na cestách