Chovatelské potřeby

Počet produktů: 317
Chovatelské potřeby

Potřeby pro křečky, králíky, morčata, myši, krysy, potkany, činčily, fretky, psy, kočky, ptáky a další zvířata.

Více

Podkategorie

 • Potřeby pro psy

  Psí potřeby, pamlsky, pelíšky, kartáče, vodítka, hračky a krmiva pro psy. Pes potřebuje kombinované krmení složené z masa a obilovin každý den. Vhodná je také zelenina např. mrkev. Jedenkrát týdně by měl pes držet půst. Neplatí však u štěňat do jednoho roku a psů nad 10 let. Čerstvou pitnou vodu můžeme dávat do misky nebo fontány pro psy. Jako místo na spaní může sloužit pelíšek pro psa nebo s vlastní psí matrace dekou. Dostatek pohybu a běžný výcvik je nezbytný. Vodítko při procházce zajistí jeho bezpečnost v blízkosti jiných zvířat nebo jedoucích aut. Nenechávat psa v autě za horkého letního počasí. Časté vyčesávání srsti . Pokud dojde k zablešení, použít sprej nebo pudr proti blechám nebo vykoupat v šamponu proti blechám. Každý pes má být pravidelně očkován a odčervován.  

 • Potřeby pro kočky

  Potřeby pro kočky, kočičí škrábadla, odpočívadla, krmivo, toalety, kočkolity, pamlsky a další. Kočka má radá společnost člověka, i když je to dost samostatné zvíře. Nadšení dokáže projevit na dobrým masíčkem v misce. Maso by však nemělo obsahovat tvrdé a ostré kosti, např. rybí, dlouhé kosti králíků a drůbeže. Radost jí udělá také fontána pro kočky s čerstvou pitnou vodou. Pasta s kočičí trávou jí pomáhá vyloučit spolykané chlupy přirozenou cestou bez zvracení. Současně má velký obsah vitamínů a minerálů, které kočka potřebuje ke zdravému životu. Na šplhání a škrábání doporučujeme odpočívadla pro kočky a na zábavu hračky pro kočky. Teplo je zajistí svůj vlastní pelíšek pro kočky. Kočičí dvířka zabudovaná do dveří umožní volně běhat na zahradu. Kočičí záchod a stelivo pro kočky patří mezi potřené vybavení domácnosti s kočičkou. Kartáč na dlouhé chlupy a společné česání upevňuje vzájemné souznění.

 • Potřeby pro ptáky

  Chov zvířat, ať jsou to již psi, kočky, hlodavci, rybičky nebo ptáci, dokáže udělat člověka šťastným. Mezi oblíbené doma chované ptáčky patří andulka nebo kanárek. Snadno se ochočují a jsou docela společenští. Musíme jim však zajistit nějaké vhodné obydlí. Zajistíme.li jim dostatečný prostor a čas na létání, spokojí se s menší klecí. Ptáci se cítí spokojeně, pokud postavíte klec alespoň jednou stranou u zdi a budete k nim přistupovat ze stejného směru. Jdejte také na kvalitní krmivo a pamlsky pro ptáky. Doporučujeme také speciální písek na dno ptačí klece na podporu trávení, sépiovou kost a každý den čerstvou pitnou vodu. Také je důležté stinné místo v části klece, aby se ptáček mohl ukrýt před sluníčkem. Andulky mají rády sluníčko a často se na něm vyhřívají, protože podporuje jejich metabolismus. Aby se nenudili, dejte do klece hračky pro ptáky na hraní. Pravidelné čištění klece většinou ulehčuje výsuvné dno a papírová podložka.

 • Potřeby pro hlodavce

  Klece na morčata, králíky, křečky, krmení, napáječky, misky, podestýlky a další potřeby pro hlodavce. Hlodavci jsou oblíbenými domácími mazlíčky. Mezi nejběžněji chované doma patří zakrslý králík, myš, křeček, morče, krysa, činčila, osmák, fretka a další. Podáváme jim jako krmivo pro hlodavce podle druhu pšenici, tvrdé pečivo, granule pro králíky, morčata, křečky a činčily, jablka, mrkev, kvalitní seno, čerstvou trávu. Králíci potřebují dřevo na hlodání nebo zelené větvičky ovocných stromů, vrb, topolů a jiných stromů a keřů. Pro doplnění minerálů dáváme minerální kámen. Zajistíme ji stále čerstvou pitnou vodu do napáječky pro hlodavce. Jako obydlí jim pořídíme vhodnou klec pro hlodavce a domeček. Na její dno se nastele podestýlka pro hlodavce. Tu vyměňujeme minimálně jednou týdně.

 • Přepravky na zvířata

  Přepravky a boxy pro přepravu mazlíčků, aby mohli cestovat s Vámi. Přepravky pro psy, kočky, přenosky na zvířata, králíka, fretku, fretky, hlodavce. Někdy potřebujeme bezpečně a šetrně přemístit svého chlupatého miláčka. Proto se nám bude hodit plastová přepravka pro kočku, psa. Také můžeme přepravní tašky. Přepravky na psy a kočky by měly být dostatečně pevné a velké. Přenoska může být použita jako přepravka na králíka, fretku nebo jiná zvířata. Zvíře by mělo být umístěno v přenosce jen na nejkratší dobu, kdy se mu nemůžeme věnovat. Pak by mělo dostat nějaký ten pamlsek za odměnu.

 • Ostatní zvířata

  Potřeby a krmiva pro ostatní zvířata jako je drůbež, prasata, koně, ovce a další domácí hospodářská zvířata


produktů na stránce

produktů na stránce