Vzduchování do jezírka

Počet produktů: 2
Vzduchování do jezírka

Vzduchování akvária, vzduchovací kompresory do jezírek a akvárií. Vzduchová dmychadla, vzduchovací kompresory,...

Vzduchování akvária, vzduchovací kompresory do jezírek a akvárií. Vzduchová dmychadla, vzduchovací kompresory, vzduchové pumpy a vzduchovací turbíny zajišťují dostatečné množství vzduchu do jezírka, akvárií a při biologickém čištění vody. Akvarijní vzduchovací motorky tlačí do akvarií potřebný kyslík, nutný pro všechny vodní živočichy. Vzduchovací kompresory obohacují vodu v každé nádrži kyslíkem, který k životu a práci potřebují čistící aerobní bakterie. Podporuje se tak nastavení biologické rovnováhy v akváriu nebo v rybníčku. Nejvíce kyslíku produkují vodní rostliny a řasy. Pokud likvidujeme vodní řasy, musíme kyslík dodávat. Množství kyslíku můžeme změřit testy vody. K zapojení a ovládání potřebujeme vzduchové rozdělovače, akvarijní škrtíka, vzduchovací hadičky a kameny. Pokud máte větší akvaria, více nádrží, zahrahradní jezírka nebo biologickou domovní čističku, doporučujeme vybírat výkonné pístové vzduchovací kompresory. Pro vybraná membránová čerpadla nabízíme náradní díly, jako jsou membrány SERA. Vzduchovací kompresory nabízíme od různých značek, např. Resun, Aqua El, Hailea, SERA, JBL. Velmi tiché je vzduchovadlo JBL ProSilent S-100. Vzduchování v akváriu zajistí při výpadku elektřiny baterieriový vzduchovací motorek. Velké membránové kompresory řady LP 20, LP 40, LP 60 a LP 100 jsou ideální pro objemné nádrže, rybí líhně, odchovny ryb a okrasná zahradní jezírka. Širší nabídku a informace naleznete na dalších našich stránkách a v různých článcích s touto tématikou v naší poradně.

Více

Podkategorie

  • Vzduchování do jezírka

    Vzduchovací motorky, kompresory pro vzduchování v jezírku a vzduchová dmychadla. Vzduchovaní do jezírek potřebujeme z několika důvodů. V létě vzduchovací kompresor dodává kyslík pro čistící bakterie v nádrži, které ho ke své práci potřebují. V zimě je možné dmychadlo používat k tomu, aby zcela nezamrzla hladina jezírka a mohly odcházet jedovaté látky vznikající tlením nečistot.

  • Kameny, hadičky a příslušenství pro vzduchování

    Příslušenství a doplňky pro vzduchování. Vzduchovací kameny, vzduchovací hadičky, ventily, rozdvojky, prostě vše pro vzduchování ve Vašem jezírku nebo akváriu.