Provozovatel elektronického obchodu

Petr Vašák - Panter, Vrchlického 1987, 27201 Kladno (sídlo firmy - nejedná se o provozovnu), IČO: 68271115, Ev.č.: 320301-90960-00 . Odběrné místo (nikoliv prodejna): Americká 2440, 27201 Kladno. E-mail: info@nasejezirka.cz

Vítáme vás v eshopu www.nasejezirka.cz. Jsme rodinná firma AV RECORD Vašák s dlouholetou tradicí od r. 1991. Specializujeme se na jezírka, akvaristiku, teraristiku a vše ostatní, co má něco společného s vodou. Vedle těchto stránek máme podstatně starší eshop www.nasezahrady.cz Ten funguje již od r. 2006.

V roce 1999 jsme vybudovali první jezírko a zjistili, že na trhu nejsou žádné produkty pro jeho údržbu, ani žádná kvalitní technika. Tak jsme začali dovážet nejprve značku OASE a Pontec. Stali jsme se jejich autorizovanými prodejci. Pak jsme sortiment rozšířili o produkty Aqua Nova a Reptile Nova.

Nabízíme čerpadla pro zahradní jezírka, jezírkové filtry, bazénová čerpadla, domácí vodárny, kalová čerpadla, studniční čerpadla a další techniku. Mezi naše specializace patří také akvaristika a teraristika.

Vlastníme řadu let několik jezírek, které jsme sami budovali. V praxi máme vyzkoušené nejen jezírkové filtrační sety, ale také přípravky proti řasám, na úpravu vody a řešení různých potíží s provozem jezírek. Při nákupu zboží u nás se s Vámi podělíme se s Vámi o naše zkušenosti od založení jezírka, poradíme s výběrem vhodných ryb, rostlin, s řešením problémů s vodou, s likvidací řas, krmením ryb a pod. Prodejem zboží to nekončí. Zajišťujeme jeho servis a náhradní díly.

Můžete si také na našich stránkách www.nasezahrady.cz prohlédnout fotogalerii, kde naleznete obrázky z naší zahrady. Neustále rozšiřujeme poradnu o nové články s radami k různé problematice jezírka jako je např. Jak vybrat čerpadlo do jezírka, jezírkový filtr, UV lampu. V poradně jsme nevynechali ani témata jako je akvaristika, teraristika a chovatelské potřeby.

Naleznete nás v Kladně v ul. Americká 2440 a 2441 za Kauflandem proti prodejně Lidl.

Objednávat můžete nepřetržitě 24 hodin denně. Velké množství zboží máme trvale skladem a zasíláme zpravidla do 24 hodin, jiné je na objednávku s dodací lhůtou několik dnů. Rádi vám pomůžeme s výběrem zboží mailem.

Protože se však jedná o eshop, je nutné návštěvu nebo osobní odběr zboží, telefonicky nebo emailem předem dohodnout. Děkujeme za pochopení.

Recenze AV Record

Změnit nastavení cookies