• Nové

Jingye topítko do akvária 200W

Jingye topítko 200W do akvária 200 litrů vyniká vysokým výkonem a nalezne uplatnění pro jak mořské i sladkovodní nádrže.

topení do akvária

109,00 Kč

vč. ekologické daně 1,00 Kč

S DPH
Počet
skladem u nás, odesíláme do 1-2 prac. dnů

Akvarijní topítko Jingye 200W s termostatem je výbornou volbou pro akvária o objemu 200 litrů a má několik výhod, které ho činí ideálním pro tuto kapacitu:

Utěsnění: Dvojité utěsnění zabraňuje průniku vody do topítka, což výrazně zvyšuje jeho bezpečnost a chrání vaše ryby a rostliny před rizikem zkratu. To je klíčové pro dlouhodobou stabilitu teploty ve vašem akváriu.

Nastavení teploty: Možnost nastavit teplotu v rozmezí od 20 do 32 °C umožňuje dosažení optimálních podmínek pro různé druhy ryb a organismů v akváriu. Přesné nastavení teploty je zásadní pro jejich zdraví a pohodu.

Moderní design: Topítko má atraktivní design, který se snadno začlení do vzhledu vašeho akvária, a lze ho umístit tak, aby bylo téměř neviditelné, což přispívá k estetickému dojmu.

topítka do akvárií

Přísavky s držáky: Pevné přísavky s držáky zajistí bezpečné uchycení topítka na sklo akvária, což minimalizuje riziko, že topítko spadne do vody, a zajišťuje stabilitu.

Široké použití: Toto topítko je vhodné jak pro sladkovodní, tak pro mořská akvária, což znamená, že je využitelné pro různé druhy akvárií a ryb.

Chovné a karanténní nádrže: Díky schopnosti udržovat stabilní teplotu je toto topítko ideální pro chovné a karanténní nádrže, kde je důležité udržovat přesnou teplotu pro zdraví a bezpečnost vašich ryb.

Technické údaje:
Reguace teploty: 20 - 32 °C
Stupnice na skle: ne
Délka kabelu: 70 cm
Rozměry: 2,5 x 28 cm (průměr x délka)
Krytí: IPX8
Pro akvária: 300l
Aplikace: do sladkovodní i mořské vody

invz10306
1 ks

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Změnit nastavení cookies