Lumium WRGB100 85 cm osvětlení akvária

Akvarijní osvětlení Lumium WRGB100 85 cm jeví jako další příjemná možnost pro akvaristy, kteří hledají spolehlivé a cenově dostupné osvětlení pro svá akvária 90-115 cm dlouhá.

osvětlovací rampa pro akvária 55cm

ceník přepravy

1 249,00 Kč

vč. ekologické daně 2,42 Kč

S DPH
Počet
skladem, odesíláme do 3 prac. dnů

INVITAL Lumium WRGB 100 85cm je skvělým světlem pro akvaristy, kteří hledají inovativní a cenově dostupné osvětlení pro svá akvária. Jeho široké spektrum barev a možnost manuálního stmívání by měly být atraktivní pro začátečníky i pokročilé uživatele.

Jeho ultralehký a stylový design a voděodolná konstrukce naznačují, že by mělo být snadné a spolehlivé ho používat dlouhodobě. Možnost nastavení nočního režimu je také skvělým bonusem pro ty, kteří chtějí minimalizovat rušivé světlo ve večerních hodinách.

Technické parametry, jako je nízké napětí a výkon, spolu s kompletním spektrem pro akvarijní rostliny, naznačují, že Lumium WRGB 100 by mohl být skvělou volbou pro širokou škálu akvarijních prostředí.

1. Univerzální použití: Svítidlo Lumium je vhodné pro různé typy akvárií, včetně sladkovodních a mořských. To znamená, že si ho mohou vybrat jak začínající, tak zkušení akvaristé.

2. Široké spektrum a manuální stmívač: Svítidlo nabízí široké spektrum barev a má zabudovaný manuální stmívač. To umožňuje akvaristům přizpůsobit intenzitu světla podle potřeby a preferencí jejich akvária.

3. Vhodné pro akvária bez krytu: Lumium je ideální pro akvária bez krytu, kde nejsou silné světelné nároky rostlin, ale kde je důležité vybarvení rybek. To také umožňuje snížení nákladů na osvětlení.

LED osvětlení do akvária 75 - 100 cm

4. Bezpečnostní aspekty: Zdroj svítidla pracuje na nízkém napětí 12V, což je bezpečné i při náhodném ponoření, což je důležité pro akvárium.

5. Design a konstrukce: Svítidlo má ultralehký a stylový design. Lehká voděodolná konstrukce zajišťuje dlouhodobý provoz.

6. Ovládání Easy LED Control: Svítidlo má zabudovaný ovladač umožňující snadné přepínání mezi různými režimy a nastavení intenzity osvětlení s 10 úrovněmi intenzity.

7. Ideální vybarvení pro ryby: Použitím červených, zelených a modrých LED svítidel dosáhnete skvělého vykreslení barev ve vašem akváriu, což je zvláště důležité pro ryby.

8. Nastavitelný noční režim: Ovladač umožňuje nastavit noční režim s pouze modrým světlem, což nejenže zajistí nerušivý noční pohled na akvárium, ale také nepřispěje ke vzniku řas.

Technické údaje:
Rozměry: 850 x 80 x 15,8 mm
Vhodné pro akvária: 90-115 cm
Výkon: 23W
Zdroj: DC12V
Lumeny: 937 lm

invz07767
2 ks
Komentáře (0)

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Změnit nastavení cookies