krmiva pro ryby v jezírku, potřeby pro jezírka

Krmivo pro ryby v rybníku

Krmivo, granule, krmení, plovoucí pelety pro ryby, rybičky, kapry KOI v jezírku, v rybníku. Jako krmení ryb v rybníku můžeme zvolit plovoucí granule, pelety, tyčinky nebo vločkové krmivo. Okrasné rybky v jezírku, jako je okrasný karas, jesen a kapr, si na pravidelné krmení zvyknou a těší, až je přijdete krmit. Doporučujeme naučit ryby na pravidelné krmení ve stejnou hodinu. Uvidíte sami, že když se čas krmení blíží, shromažďují se ryby u ke břehu a čekají na Vás. U nás naleznete různé druhy krmiva pro ryby v jezírku, včetně značkového profi krmiva Coppens. Plovoucí krmení pro ryby Pond Sticks je vhodné pro rybičky, ketré přijímají potravu předevšímz hladiny jezírka. Naše krmiva pro ryby nekalí vodu. V létě můžete krmit ryby několikrát denně tak, aby krmení zkonzumovaly během několika minut. Krmení ryb v zimě není nutné. Většinou odpočívají u dna.

Nejprodávanéjší

 1. Krmivo MARTY Pond Sticks 32 l

  Peletové krmivo pro ryby v zahradním jezírku MARTY PondStick 6 kg. Lety vyzkoušené kvalitní krmení pro karasy, jeseny a kaprovité.   
  890,00 Kč
  Vyprodáno
 2. Krmení pro jesetery Profi 4,5 mm 5 l

  Profi krmivo jeseter 5 litrů, granule pro jesetery o velikosti 4,5 mm. Krmení je možné použít také pro jesetery určené k jídlu.      
  438,00 Kč
  skladem u nás, odesíláme do 1- 2 prac. dnů
 3. Pond Sticks Mix 30 l

  Oblíbené krmivo pro ryby v jezírku Pond Sticks Mix 30 litru (3 kg).  
  599,00 Kč
  Vyprodáno
Změnit nastavení cookies