Plovoucí fontány

Plovoucí fontány

Plovoucí fontány do jezírka jsou nejen esteticky příjemné, ale také přínosné pro ekologii jezírka. Mohutný jezírkový vodotryk vytváří působivý vodní efekt, který může být nasvíceno např. LED osvětlením. Voda z tryskající fontány dopadá na hladinu, a tak má  schopnost provzdušňovat vodu a udržovat zdravé životní prostředí.

Vhodná fontána dokonale provzdušňuje vodu v jezírku. Dobré provzdušňování brzdí růst řas a sinic a poskytuje vodním živočichům životodárný kyslík. To je pro udržení čistoty jezírka velmi užitečné. Plovoucí fontány umožňují rychlou montáž. Vše, co musíte udělat, je umístit fontánu do vody a zapojit do sítě. Díky speciální konstrukci je čerpadlo fontány včetně dalších prvků skryto pod vodní hladinou a stává se pro uživatele neviditelným. Fontána navíc funguje bez ohledu na hladinu vody v jezírku. Integrované čerpadlo je v ceně.

plovoucí fontán a v rybníčku

K fontánám doporučujeme přikoupit zahradní zásuvky jako jsou OASE řady Inscenio, říditelné na dálku, aby bylo připojení co nejkomfortnější a vy jste mohli kdykoliv fontánu zapnout nebo vypnout třeba z terasy.

Nejprodávanéjší

  1. Plovoucí fontána 20000l/hod

    INVITAL plovoucí fontána 20000l/h je neskutečně výkonná s impozantní silou vodotrysku při pouhých 90W spotřeby. Stejně jako Pond Jet Eco...
    2 340,00 Kč
    Vyprodáno
Změnit nastavení cookies