Úprava hodnot a stabilita vody

Úprava hodnot a stabilita vody

Pro úpravu vody v jezírku a stabilizaci různých parametrů, včetně pH, KH a GH, existuje několik přípravků vhodných pro venkovní vodní prostředí s rybamí i bez nich.
Je vždy důležité dodržovat doporučené dávkování a postupovat opatrně, abyste minimalizovali možné vlivy na životní prostředí v jezírku. Před použitím nového přípravku se doporučujeme prostudovat návod a případně s námi výběr konzultovat.

Stabilizovaná a zdravá voda je pro chov ryb důležitá


Jezírkové balancovače pH:
Přípravky na stabilizaci pH obsahují látky, které pomáhají udržet stabilní pH vody v jezírku, což je pro chov koi kaprů velmi důležité. Mohou obsahovat uhličitan vápenatý nebo jiné látky.
Zvyšovače KH a GH:
Voda v jezírku by měla mít pro zdravý život v něm vhodné parametry. Některé jezírkové minerální přípravky obsahují uhličitan vápenatý nebo jiné minerály, které mohou přispět k celkové tvrdosti a karbonátové tvrdosti vody v jezírku.
Odbourávače chloru a chloraminu:
Tkové přípravky se používají k odstranění chloru a chloraminu z vody, což může být klíčové pro zajištění bezpečného prostředí pro ryby a další vodní organismy.
Přípravky s obsahem třísoviny nebo huminových kyselin:
Můžou obsahovat třísloviny nebo huminové kyseliny, které pomohou přirozeně ovlivnit chemii vody a podporovat zdravý ekosystém.

Nejprodávanéjší

  1. Přípravek MOSQITEKO 250 ml proti larvám komárů

    Přípravek proti larvám komárů Mosqiteko 250 ml vám pomůže a obtížní komáři, kteří se líhnou ve vodě u vás třeba v sudu a znepříjeňují vám...
    449,00 Kč
    skladem u nás
Změnit nastavení cookies